Toomase lugu

Toomas on püüdnud pikalt müüa oma Mustamäe 3-toalist korterit, et saaks maja ostmiseks sissemakse raha. Üsna tavaline olukord: on vara mida müüa, kuid ei ole raha sissemakseks. Pank oleks valmis uue kodu ostu finantseerima, kuid vana korter on vaja maha müüa. Toomas kardabki, et tema jaoks ideaalse maja ostab keegi teine ära. Müügisoleva korteri hinda ei taha väga palju ka alla lasta.

Meie pakutav lahendus rahuldab kõik Toomase soovid. Lepime Toomasega kokku, et ostame tema korteri ära, makstes esmalt 50% korteri turuhinnast. Selle rahaga saab ta uue kodu sissemakse raha makstud ning saabub rahulolu, et ta ei jää majast ilma.

Seejärel hakkab Toomase vana korteri müügiga tegelema professionaalne kinnisvaraspetsialist, kelle igapäevane töö ongi kinnisvara müüa. Kinnisvaraspetsialisti kasutamise peamised eesmärgid on: 1) vara müüa võimalikult kiiresti; 2) vara eest saada võimalikult kõrge turuhind; 3) kutseline kinnisvaraspetsialist järgib kutseala eetikanõudeid, seistes selle eest, et müügitehing sujuks korrektselt.

Kui kinnisvaraspetsialist on korteri maha müünud, saab Toomas ülejäänud raha, millest on maha võetud esimese osa sissemakse tasu ja korteri müümisel saadud ülejäänud müügihinnast 5%.  


Kui näed, et sarnase lahendusega saame Sulle kasulik olla, anna meile teada, täites ära järgmine vorm:
Email again: